Попов наблизив для жителів Троєщини центр

Дата публікації
Перегляди
2327
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Попов наблизив для жителів Троєщини центр

Електричку Попова зроблять зручнішою

Лінію швидкісного трамвая продовжать на прохання жителів житлового масиву.

Жителям столичного мікрорайону Троєщина добиратися до центру стане зручніше. В ході інспекції пересадочного вузла "Швидкісний трамвай – міська електричка" на Троєщині голова КМДА Олександр Попов доручив спорудити надземний перехід від залізничних колій до лінії швидкісного трамвая. А також повідомив про запуск двох додаткових потягів електрички.

За словами голови КМДА, міська влада веде постійну роботу з поліпшення транспортної інфраструктури Києва. Найпильнішу увагу приділяють тим проблемам, про які кияни повідомляють у міській Контактний центр. Зокрема, за словами столичного градоначальника, до Контактного центру надходить велика кількість пропозицій та зауважень від мешканців Троєщини з удосконалення роботи швидкісного трамвая та міської електрички. Частину цих пропозицій міські служби вже втілюють у життя.

"До Контактного центру надходило багато дзвінків з проханням зменшити інтервал руху міської електрички, і, виконуючи ці побажання, сьогодні ми запускаємо два додаткових потяги", – сказав Олександр Попов.

Інспекційна поїздка столичного градоначальника на станцію міської електрички "Троєщина-2" була приурочена до знакової події. Запущений торік у жовтні швидкісний трамвай за неповних п'ять місяців роботи перевіз уже півтора мільйона пасажирів.

"Такий показник означає, що швидкісний трамвай став дуже популярним маршрутом. І на прохання киян ми прийняли рішення добудувати ще дві станції швидкісного трамвая. Також, виконуючи доручення киян, я сьогодні розпорядився розпочати будівництво надземного переходу від залізничних колій до лінії швидкісного трамвая", – повідомив Олександр Попов.

Попов пообіцяв активізувати роботи із зведенням довгоочікуваного мосту через Дніпро

Попов пообіцяв активізувати роботи із зведенням довгоочікуваного мосту через Дніпро

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2327
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація