Кияни у колись зеленій зоні влаштували самовільне сміттєзвалище

Кияни у колись зеленій зоні влаштували самовільне сміттєзвалище

Кияни смітять у себе під носом

Місцевість потопає у смітті

Колишню зелену зону у середмісті Києва комунальники не чистять, бо земля знаходиться в оренді. Власник про прибирання території не замислюється, але парканом не відгороджує. Відходів все прибуває. Неохайність жителів навколо не знає меж. Кидають у себе під носом, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Цю територію у Києві важко відрізнити від полігону відходів. Хоча — це столичні Совські ставки. Колись ця зелена зона була місцем родинного відпочинку. А нині - територія любителів просто "некультурно" посидіти. Бенкетувати в таких "декораціях" люди не гидують.

Читайте також: На Київщині люди живуть по вуха у смітті

Залишки посиденьок - ще не все лихо. Навколишні пагорби багатьом замінюють сміттєві контейнери. До деяких будинків смердюче сусідство наблизилося уже впритул.

Спроби почистити зелену зону хтось таки робив. Однак до масового суботника місцеві жителі явно не готові. Не розгребуть сміття і комунальники, бо ділянка була віддана в оренду кілька років тому. Та жодних робіт тут не ведеться. Власники, здається, про неї геть забули. Зобов'язати їх навести лад взялася прокуратура.

Читайте також: У Києві Батиєва гора руйнується і перетворюється на сміттєзвалище

За планами, неподалік буде торговий центр, а цю зону облаштують для відпочинку. Бо поки що зазирати сюди — це сумнівне приємність, адже правило "прибери за собою" перестає діяти при вході.

Кореспондент ТСН Людмила Бадаля

У середмісті Києва влаштували полігон відходів

У середмісті Києва влаштували полігон відходів

Повʼязані теми:

Наступна публікація