Будинок вчительки, який стоїть на найдорожчій у Києві землі, розвалили, коли вона була у суді

Будинок вчительки, який стоїть на найдорожчій у Києві землі, розвалили, коли вона була у суді

Жінку виганяють із її оселі і землі

Виселити жінку не вдалося, тому її оселю зруйнували

Рівно тиждень тому ТСН показувала, як з частини будинку, що в елітному районі столиці, силоміць виселяли вчительку з сім'єю. Тоді довести справу до кінця не вдалося. Цього ж разу, поки жінка у суді доводила своє право власності, оселю просто розвалили, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Читайте також: Квартирні "пірати" ХXI століття виганяють із власних осель стареньких киян

Вчительку виселяли із третьої частини будинку. Її успадкувала вчителька, але начебто від цього відмовилась. Спадок оформив далекий родич.

Читайте також: Вчительку виганяють із центру Києва через найдорожчу в Україні землю

Така запекла боротьба тривала, бо будинок та ще й 20 соток городу розмістилися не просто в Києві, а на Печерських пагорбах. Звідси видно Батьківщину-матір, за парканом зеленіють рідкісні дерева ботанічного саду. Тутешню сотку оцінюють у $ 80 тисяч.

Читайте також: З будинку вчительки української мови на Печерську вже виносять меблі

Минулого понеділка примусово виселити людей не вдалося, бо бабуні стало зле. Тепер у неї ніхто нічого не питав. Бо хату розібрали 6 молодиків у спортивних костюмах. Мовляв, приїхали сміття завантажити. Їх начебто найняла будівельна компанія. За годину роботи заплатила по 250 гривень. Відробити гроші не вдалося, бо приїхала міліція.

Вчителька, яка прийшла на місце події, доводила, що від спадщини не відмовлялася. Проте те, за що тепер судиться, хатою не назвеш. Міліція, яку викликали сусіди, в усіх узяла пояснення. Боротися із беззаконням обіцяє по закону.

Читайте також: Київська вчителька погрожує самоспаленням, якщо у неї відберуть будинок

Що буде далі, господиня навіть боїться уявити. Дах будинку нині тримається на чесному слові, точніше, на підпорах. Ще вранці у понеділок у будинку була веранда та вікна із дверима. Жінка каже, що скоро може стати бомжем. Принаймні, така доля спіткала її колишніх сусідів. Замість їхніх будинків нині височіють палаци.

Кореспонденти ТСН Інна Боднар, Дмитро Опанасенко

У Києві намагаються виселити вчительку з її помешкання

У Києві намагаються виселити вчительку з її помешкання

Повʼязані теми:

Наступна публікація