Кияни допомагають міській владі боротися з підтопленнями

Кияни допомагають міській владі боротися з підтопленнями

Кияни рятують місто від води / Фото: tyzhden.ua

Насамперед, кияни надають інформаційну допомогу міській владі.

Кияни відгукнулися на заклик міської влади і активно допомагають комунальним службам рятувати столицю від підтоплень, викликаних різким сніготанення. Про це йшлося на черговому засіданні міського оперативного штабу з надзвичайних ситуацій.

Насамперед, кияни надають інформаційну допомогу міській владі, своєчасно повідомляючи про підтоплення, нерозчищені території і забиті водостоки в міській контактний центр. Так, у неділю, 31 березня, штаб отримав відразу шість повідомлень про підтоплення, які були оперативно ліквідовані. Зокрема, завдяки киянам було ліквідовано підтоплення в підземному переході біля ст. м. "Харківська" (Дарницький район), в районі хлібокомбінату на вул. Якуба Коласа, у дворі будинку на вул. Булгакова, 3 (Святошинський район) і у дворі будинку №50 на вул. Б. Хмельницького (Шевченківський). Також після дзвінків жителів Києва в контактний центр розчищені зливостоки на вул. Ярославській та Межигірській (Подільський район), на бульварі Кольцова (Святошинський).

Після того, як запрацював сайт контактного центру і сторінки міських служб, підрозділів КМДА і відповідальних чиновників в соціальних мережах, кияни стали активно інформувати міську владу про проблеми через інтернет. Так, мешканка Березняків написала про забиті водостоки біля будинку на вул. Бучми, 1, на персональній сторінці керівника міського штабу з запобігання загрози повені та ліквідації її наслідків Сергія Садового в Facebook. "Ці зливостоки за моєї пам'яті від бруду ніколи не чистили, а зараз вони просто купами льоду завалені", - поскаржилася вона. Сергій Садовий відгукнувся через 8 хвилин: "Зараз дав доручення негайно очистити". А на наступний день киянка вже дякувала комунальникам: "У той же день приїхали і почистили". В даний час очищаються інші зливостоки масиву.

Через соцмережі кияни пропонують і фізичну допомогу для попередження підтоплень та очищення зливостоків. "Завтра ударна група готова вийти з лопатами і прочистити стоки. Від вас потрібна інформація, куди направити їх", - написали Сергію Садовому жителі Голосіївського району. Чиновник заявив, що підтримає ініціативу людей.

За даними прес-служби КМДА, тільки на вул. Якубовського кияни-волонтери 31 березня очистили 24 зливоприймальника.

Київська міська державна адміністрація висловила подяку всім жителям міста, хто зробив і продовжує робити дієву допомогу в боротьбі з наслідками стихійного лиха.

Повʼязані теми:

Наступна публікація