Біля стін Ради зібралося народу в сім разів менше, ніж анонсувалося - ЗМІ

Біля стін Ради зібралося народу в сім разів менше, ніж анонсувалося - ЗМІ

Опозиція зібрала на мітинг менше людей, ніж обіцяла / Фото: facebook.com/Ольга Лапко

Експерти вважають, що злий жарт з організаторами мітингу зіграла акція "Україно, Вставай!"

Опозиції не вдалося зібрати 2 квітня анонсовані 15 тисяч киян на мітингу біля стін Верховної Ради.

За даними українських ЗМІ, в ньому взяли участь близько 2 тисяч осіб, пише Gazeta.ua.

Нагадаємо, що опозиція розраховувала на те, що під стіни Верховної Ради прийдуть не менше 15 тисяч киян. Саме на таку кількість мітингувальників була подана заявка. У підсумку, за різними оцінками, опозицію прийшло підтримати від півтори до двох тисяч осіб, зазначає видання.

"Я розчарований кількістю киян, які зібралися біля стін Верховної Ради, - сказав учасник акції, який назвався Володимиром. - Не можу зрозуміти, чому люди не прийшли. Адже, наскільки я знаю, за проведення виборів мера і Київради виступає переважна більшість киян".

На думку експертів, низька активність киян не відображає їхнього реального відношення до питання про необхідність проведення виборів.

"Не думаю, що це повний провал, але особисто я очікувала від сьогоднішньої акції більшого, - вважає експерт Олена Дяченко. - Злий жарт з організаторами мітингу, як це не дивно звучить, зіграла акція "Україно, Вставай!". Люди не сприйняли сьогоднішній мітинг як спробу домогтися проведення виборів у столиці. А від заходів під гаслами "Юлі - волю" і "Банду геть!" народ вже втомився".

Експерт також вважає, що лідерам опозиції поки не вдалося переконати людей в тому, що вони здатні добитися проведення виборів і тим більше висунути на них єдиного кандидата, який задовольняє очікування виборців.

"Зволікання з оголошенням імені єдиного кандидата наштовхує на думку, що опозиція сама не готова до виборів. Між тим сьогоднішнє пікетування парламенту могло продемонструвати, що суспільство все ще здатне впливати на дії влади. Шкода, якщо цей шанс буде втрачено", - сказав експерт.

Повʼязані теми:

Наступна публікація