"Картці Попова" дали зелене світло

"Картці Попова" дали зелене світло

Картці дали зелене світло / Фото: thehobbit.com

Депутати затвердили картку киянина.

Депутати Київради підтримали проект рішення "Про введення в Києві багатофункціональної електронної пластикової карти" Картка киянина". За повномасштабне впровадження соціального проекту проголосувало 74 депутати.

Нагадаємо, що напередодні голова КМДА Олександр Попов закликав депутатів підтримати проект, назвавши "Картку киянина" кращим інструментом соціального захисту киян.

"Затвердження соціального проекту "Картка киянина" в повному обсязі дозволить отримати столиці кращий інструмент соціального захисту киян. Більш сучасного універсального, зручного і надійного з точки зору користувача, більш ефективного з точки зору економії бюджетних коштів інструменту для соціального захисту в історії Києва ще не було. Проект "надзвичайно важливий для міста, але ще більш важливий для сотень тисяч киян, які потребують уваги і захисту. Я просив би депутатів, які завтра будуть розглядати проект пам'ятати про це і підтримати його", - сказав керівник Києва.

Пілотний проект соціальної Картки киянина" стартував в 2012 році. Картку отримали 54 тисячі киян - пенсіонери, інваліди, багатодітні батьки і т.д. На даний момент картка дозволяє власникам купувати в мережі аптек КП "Фармація" 84 найменування найбільш затребуваних лікарських препаратів зі знижкою, а також користуватися пільгами при проїзді в метрополітені.

Затвердження Київрадою повномасштабного впровадження картки дозволить на перших порах видати картку більш ніж 400 тисячам жителів міста. В першу чергу соціальну картку видадуть малозабезпеченим киянам, яким сьогодні місто надає матеріальну допомогу.

У перспективі картку отримають всі жителі міста, які виявили таке бажання. Картка буде використовуватися для проїзду на всіх видах громадського транспорту, надавати знижки в магазинах і супермаркетах. Малозабезпечені будуть отримувати на картку допомогу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація