Пабат носить чорні окуляри і вже цікавиться політикою

Дата публікації
Перегляди
3737
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пабат носить чорні окуляри і вже цікавиться політикою

Пабат займається відновленням здоров'я / Фото: gbgalsgallery.com

За чутками, київський депутат виїхав до Німеччини на консультацію до лікарів.

Депутат Київради Олександр Пабат, який постраждав від вибуху феєрверку, знаходиться в Києві і активно займається своїм здоров'ям.

Водночас, як повідомляє "Сегодня", колеги політика стверджують, що він виїхав на консультацію до німецьких лікарів, де перебував на лікуванні.

"З Олександром Пабатом я спілкувався зовсім недавно. Саша був бадьорим і веселим, сказав, що робить фізичні вправи. Багато жартував і часто дякував своїй дружині. Каже, що вона двічі врятувала йому життя. Вперше, коли знайшла його без свідомості після вибуху феєрверку, а вдруге - коли не злякалася страшної рани і швидко викликала медиків", - розповів Віктор Гринюк, депутат Київради.

За його словами, він зустрічався з Пабатом в день його народження. "Я подарував Олександру кистьовий еспандер. Саша був у темних окулярах, але, судячи з його настрою, йде на поправку. Він цікавився останніми міськими новинами. Ми з ним домовилися, що як тільки його здоров'я нормалізується, ми організуємо спільне тренування. Сподіваюся, це буде найближчим часом", - додав депутат.

Як відомо, Пабат 2 лютого святкував на дачі день народження сина. На честь дитини запускали салют, однак він чомусь не спрацював. Коли він нахилився над пристроєм, щоб подивитися, в чому справа, пролунав вибух, одна з ракет влучила йому в обличчя. Він отримав сильні опіки, були розроблені деякі лицьові кістки, і, на жаль, лікарі в обласній лікарні не зуміли врятувати йому одне око.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3737
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація