Ремонт зруйнованої дамби в Бортничах обійдеться у 53 млн грн - КМДА

Ремонт зруйнованої дамби в Бортничах обійдеться у 53 млн грн - КМДА

Зміцнення гребель в Бортничах обійдеться у 53 млн грн, кажуть чиновники / Фото: Точка

Чиновники підрахували вартість відновлювальних робіт.

На зміцнення гребель першого і другого поля Бортницької станції аерації необхідно 53 млн грн. Про це заявив директор департаменту житлово комунальної інфраструктури Київської міської держадміністрації Дмитро Новицький, передає "Коммерсант-Украина".

"На сьогодні виділено 20 млн грн, 8 млн грн з яких пішли на погашення боргу перед генпідрядником за 2012 р. Для завершення робіт потрібно 53 млн грн. Однак з урахуванням того, що проект проходив експертизу ще в 2007 р., необхідне коригування суми. Ми вже звернулися до Кабміну з проханням виділити ці кошти", - заявив Новицький.

За словами чиновника, реконструкція дамб мулових полів проводиться з 2007 р. і має завершитися в 2015 р. Загальна вартість проекту - 241,6 млн грн.

Новицький відзначив також, що зараз підходять до завершення роботи на полі №1. Найближчим часом там почнуть висаджувати траву для зміцнення схилів дамби, а також укладати дорожнє покриття, щоб попередити розмиття верхнього шару, подібне до того, яке було в лютому. Крім того, буде продовжено нарощування укріплювальної споруди на полі №2.

Нагадаємо, 10 квітня під Києвом на Бортницькій станції аерації стався прорив дамби. Аварію ліквідували понад 500 людей.

Повʼязані теми:

Наступна публікація