Коронавірус у Києві: медики розповіли про стан здоров’я хворого студента

Коронавірус у Києві: медики розповіли про стан здоров’я хворого студента

Фото: УНІАН

Друга хвора лікується вдома.

У Києві хворий на новий коронавірус студент перебуває в столичній Олександрівській лікарні, його стан задовільний. Через молодий вік хвороба перебігає легко, йдеться у ТСН.12:00.

Про двох захворілих на коронавірус стало відомо напередодні ввечері. Отже в Україні офіційно підтверджено вже сім випадків. Ще 42 людини з підозрою на ураження недугою. Обидва нових хворих ізольовані й отримують симптоматичне лікування.

За словами столичного очільника, одна пацієнтка нещодавно побувала у Франції. А другий - студент, який відвідував 70-річну жительку Радомишля, що минулого тижня померла через коронавірус. Хлопець товаришував з онукою хворої.

"Його самопочуття задовільне. Лікарі кажуть, що в нього легкий респіраторний синдром. Температура в нормі. Є легкий кашель і першіння в горлі. Узагалі стан його цілком задовільний", - повідомила прессекретарка департаменту охорони здоров'я КМДА Наталя Вишневська.

Депутати ухвалили закон про запобігання поширенню коронавірусу

Депутати ухвалили закон про запобігання поширенню коронавірусу

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.Того ж дня ввечері у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація