"Люблю тебе, старенький!": Зеленський привітав Київ з Днем міста

"Люблю тебе, старенький!": Зеленський привітав Київ з Днем міста

Фото: Сайт президента України

Цими вихідними місто має подвійне свято: 29 травня – День столиці і 30 травня – День Києва 2021.

Щороку в останню неділю травня столиця святкує День Києва. Це свято почали відзначати у 1982 році. Саме тоді відсвяткували 1500-річчя від умовної дати заснування міста. Потім на деякий час про свято забули, і лише від 1987 року відзначають щорічно. 

Президент України Володимир Зеленський опублікував привітання, присвячене Києву.

"Київ – він особливий. Здається, немає такої людини, яка б не знайшла тут щось своє. Затишні та сповнені історією вулички Подолу й широкі проспекти спальних районів – заворожують по-своєму. Та головне у Києві те, що ти постійно чуєш його серцебиття. Серцебиття, яке заряджає. Якби Київ був людиною, сьогодні я хотів би просто обійняти його і сказати: "Люблю тебе, старенький!" З днем народження, Києве!", - написав президент Зеленський.

Варто зазначити, що у столиці відповідно до рішення Київської міської ради триває заборона використання піротехнічних засобів на час проведення заходів. Організатори усіх заходів мають неухильно дотримуватись виконання цього рішення.

Нагадаємо, куди та коли піти жителям і гостям містаОсновними локаціями центральних святкових подій на День Києва стануть Арка дружби народів та Співоче поле.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація