"Твій Київ – твоя історія": Кличко привітав киян з Днем міста (відео)

"Твій Київ – твоя історія": Кличко привітав киян з Днем міста (відео)

Фото: pixabay.com

Цьогоріч, в останні вихідні травня, Київ відзначає 1539-річницю.

Мер Києва Віталій Кличко привітав мешканців столиці з Днем міста. Цього року, в останні вихідні травня, Київ відзначає 1539-річницю. Відео привітання зі своїми улюбленими місцями столиці мер оприлюднив у соціальній мережі Facebook.

Відео починається зі світанку над пам’ятниками засновникам міста – Кию, Щеку, Хориву і їхній сестрі Либіді та князю Володимиру.

Далі Віталій Кличко разом з братом Володимиром здійснюють велопрогулянку Володимирською гіркою та спілкуються з киянами.

На відео також можна побачити, як зранку прокидається столиця: працює дорожня техніка, поливають квіти та наводять лад у парках і скверах. Як кияни займаються спортом і відпочивають.

"Прокинутися в місті, яке любиш! Відкривати його для себе знову і знову! Дбати про його красу і комфорт. Навчатися і працювати. Закохуватися і відпочивати. Щодня творити тут свою історію! Твій Київ – твоя історія!", – говорить у ролику Віталій Кличко.

 

Друзі! З Днем Києва всіх! Він у нас — найкращий!:) #ТвійКиївТвояІсторія

Опубліковано Віталієм Кличком Субота, 29 травня 2021 р.

 

Цьогоріч на День Києва передбачено понад 160 заходів. Святкування адаптували до чинних карантинних вимог. А основними локаціями стануть Арка дружби народів та Співоче поле.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація