Як Київ святкуватиме День Незалежності: програма заходів

Як Київ святкуватиме День Незалежності: програма заходів

Фото: КМДА

Заплановано майже 70 урочистостей.

Фестивалі, урочисті концерти, велопробіги, спортивні чемпіонати, масовий заплив, культурно-освітній марафон, виставки та інтерактивні заходи – 67 різнопланових заходів відбудуться в Києві з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 30-ї річниці незалежності України. Їхній план затверджено розпорядженням КМДА № 1768.

24 серпня урочистості розпочнуться покладанням квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у ХХ столітті, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та учасників заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях.

На Хрещатику та Майдані Незалежності відбудеться урочистий концерт та парад військ – із прольотом авіації у складі повітряної колони сил безпеки і оборони та збройних сил країн-партнерів. На Трухановому острові – артилерійський салют.

Релігійні організації столиці проведуть молебень за Україну та український народ.

Відбудеться також "Марш Захисників України 2021" за маршрутом: парк імені Тараса Шевченка – Бессарабська площа − вулиця Хрещатик – Майдан Незалежності.

У парку "Володимирська гірка" пройдуть Всеукраїнський фестиваль "Живий словник незалежності" і фестиваль "Ветеранфест".

На плавучій сцені-баржі в акваторії р. Дніпро напроти парку "Наталка" пройде мультимедійний артпроєкт "Єднаймося!".

На території парку культури і відпочинку "Гідропарк" відбудеться відкритий турнір спортивного клубу "Довгожитель" із настільного тенісу серед ветеранів, а також масовий заплив на 500 метрів до Дня Незалежності України.

А на території Національного комплексу "Експоцентр України" триватиме "Забіг у вишиванках".

Також традиційно в усіх районах столиці відбуватимуться спортивні, культурні та інформаційно-просвітницькі заходи.

Звертаємо увагу, що 18, 20 та 22 серпня у Києві заплановані репетиції параду військ до Дня Незалежності. У дні репетицій (18, 20, 22 серпня) та під час проведення заходів (24 серпня) у місті передбачені масштабні перекриття руху транспорту.

План заходів з відзначення у місті Києві Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України

Нагадаємо, у Києві для репетиції Дня Незалежності перекриють низку вулиць: де не можна буде проїхати.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
30-та річниця Незалежності України
Наступна публікація