"Сухий" фонтан та алея сакур: який вигляд матиме Арсенальна площа після реконструкції

"Сухий" фонтан та алея сакур: який вигляд  матиме Арсенальна площа після реконструкції

Фото: КМДА

Передбачено озеленення території перед входом у будівлю станції метро "Арсенальна" та оновлення вуличного освітлення.

У Києві триває реконструкція Арсенальної площі.

Наразі планується встановити фонтан та висадити алею сакур.

Про це йдеться у повідомленні КМДА.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, наразі триває масштабна реконструкція площі навколо станції метро "Арсенальна", наступним етапом робіт стане зведення так званого сухого фонтану за павільйоном метро, а також буде висаджено алею сакур. 

"Нещодавно будівельники завершили реставраційні роботи в історичній будівлі колишньої військової комендатури, де було повністю відновлено дах, площею 4,5 тисячі квадратних метрів. Також на початку липня біля станції метро «Арсенальна» запрацювала багатофункціональна площа з зоною коворкінгу з метою створення сучасної платформи для проведення мистецьких та культурних заходів, інсталяцій та перформансів. Арсенальна площа зовсім скоро стане сучасною зоною відпочинку, яка буде доступною для всіх киян та гостей міста", – зазначив Володимир Бондаренко. 

Заступник міського голови додав, що при розробці проєкту благоустрою площі, було також передбачено створення безбар’єрного простору, озеленення території перед входом у будівлю станції метро "Арсенальна" та оновлення вуличного освітлення.

Нагадаємо, найкрасивішу станцію київського метро зняли з дрона: оприлюднено відео, від якого перехоплює подих.

Повʼязані теми:

Наступна публікація