Ветерани АТО вперше долучилися до репетицій параду на Хрещатику

Ветерани АТО вперше долучилися до репетицій параду на Хрещатику

Фото: УНІАН

В урочистому марші будуть брати участь військові ще 11 країн, окрім України.

Цього вечора на головній вулиці столиці знову перекрито рух транспорту задля проведення репетиції параду до Дня Незалежності. Кияни поставилися з розумінням до тимчасових незручностей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Звісно, готові терпіти. Хай перекривають, тренуються", - сказав один із водіїв. "З почуттям того, що це свято української держави", - розповів перехожий про емоції, з якими прийшов подивитися на дійство. "У мене аж сльози на очах. Ви знаєте, наші хлопці мають таку відповідальність за нас – хай вони будуть щасливі", - каже інша глядачка репетиції. Люди кажуть, що дрібні незручності неважливі порівняно з метою – продемонструвати світові, що українська армія є однією з кращих.

Підготовка до свята: одинадцять країн візьмуть участь у параді до Дня Незалежності

Підготовка до свята: одинадцять країн візьмуть участь у параді до Дня Незалежності

До Хрещатику 24 серпня буде прикута увага багатьох країн світу, адже участь у параді братимуть також військові 11 держав, серед яких США, Велика Британія, Грузія тощо. Цього вечора участь у репетиції вперше взяли ветерани АТО, які ще зовсім нещодавно захищали територіальну цілісність України. Очікується, що їх глядачі параду вітатимуть особливо палко. Також уже цього вечора пролунали урочисті салютні залпи – організатори просять киян не лякатися, бо це передбачено програмою параду та відбуватиметься в день його проведення перед великою аудиторією та поважними іноземними гостями. Серед останніх, як уже відомо, буде дев'ять міністрів оборони своїх країн, зокрема і глава американського Пентагону Джим Меттіс.

Як уже повідомлялося, радник президента і помічник міністра оборони Юрій Бірюков повідомив, що на військовому параді до Дня Незалежності будуть присутні парадні розрахунки Великої Британії, Грузії, Канади, Литви, Молдови, Польщі та США, а також знаменні групи Латвії, Румунії та Естонії. Усього Хрещатиком пройде 231 іноземний військовослужбовець.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Фото: Укрінформ

Повʼязані теми:

Наступна публікація