У КМДА назвали дату, коли вирішать, чи зупинятиметься транспорт в столиці під час локдауну

У КМДА назвали дату, коли вирішать, чи зупинятиметься транспорт в столиці під час локдауну

Фото: УНІАН

Київська влада оголосить рішення про роботу транспорту в локдаун у понеділок.

Громадський транспорт у Києві навіть під час посиленого карантину з урахуванням карантинних правил та обмежень, на думку міської влади, має працювати. Остаточне рішення, чи зупиняти роботу метро, маршруток, автобусів та іншого транспорту, ухвалять в понеділок, 22 березня.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Так, він нагадав,  про внесення столиці до "червоної" зони від 23 березня, але посилити карантин у Києві вирішили ще 18 березня і додаткові обмеження почали діяти вже сьогодні. На думку Поворозника, зупинка транспорту може призвести  призведе до колапсу.

"Позиція міста у цьому питанні чітка – громадський транспорт має працювати! Звичайно, з урахуванням карантинних правил та обмежень. Бо зупинка транспорту призведе до колапсу в місті", – висловився Микола Поворозник.

Міністерство охорони здоров'я 20 березня оновило розподіл на карантинні зони: збільшилася кількість "червоних" регіонів, їх тепер шість. 

Нагадаємо, державна комісія ТЕБ та НС доручила Мінінфраструктури разом з МОЗ та іншими органами опрацювати питання роботи громадського транспорту у регіонах, які перебувають у "червоній" зоні.

Як повідомлялося, у Києві 20 березня почав діяти суворий карантин. Додаткові обмеження у столиці триватимуть до 9 квітня.  Список заборон у місті, які будуть діяти три тижні, читайте за посиланням.

Новини України: Київ проживає першу добу суворого карантину  

Новини України: Київ проживає першу добу суворого карантину  

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація