У Києві втричі виріс рівень безробіття: подробиці

У Києві втричі виріс рівень безробіття: подробиці

Фото: УНІАН

За період карантину у столиці зареєстрували понад 28 тисяч безробітних.

У столиці суттєво виріс рівень безробіття. Так, з початку року Київська служба зайнятості зареєструвала 32,6 тисячі безробітних, зокрема, за період з 12 березня до 9 вересня, коли урядом було запроваджено карантин у зв’язку з поширенням коронавірусу, – 28,2 тисячі.

Про це повідомляє пресслужба Київського міського центу занятості.  

"На початку вересня на обліку в службі перебувало 25196 безробітних – це у 3,1 раза більше, ніж на аналогічну дату торік (8046)", – йдеться в повідомленні.

Водночас, кажуть в центрі, в останні місяці кількість громадян, які звернулися до них за отриманням статусу безробітного, значно зменшилась.

"Якщо в пік навантаження, який випав на квітень, було зареєстровано 9,4 тисячі безробітних, то в серпні – лише 3 тис. Натомість, зросли обсяги працевлаштування: від 305 осіб, забезпечених роботою за допомогою служби зайнятості у квітні, до 1432 – у серпні. Загалом, за сприяння служби з початку року працевлаштовано 8,8 тис. громадян, у т. ч. 6,1 тис. – під час карантину", – додали в центрі.

Із загальної кількості працевлаштованих найбільше отримали роботу в оптовій та роздрібній торгівлі, на підприємствах переробної промисловості, у сфері державного управління й оборони, на транспорті, у професійній, науковій і технічній діяльності.

Сьогодні в базі Київського міського центру зайнятості налічується 10318 вакансій. Наразі столична служба зайнятості продовжує надавати послуги безробітним та роботодавцям в режимі онйлан. 

Нагадаємо, раніше у Мінекономіки назвали суму, яку виплатили безробітним упродовж карантину.

В Україні стане більше безробітних – прогнози економістів

В Україні стане більше безробітних – прогнози економістів

Повʼязані теми:

Наступна публікація