Шоу на воді: у Києві відбулися змагання з вейкбордингу та вейксерфінгу

Шоу на воді: у Києві відбулися змагання з вейкбордингу та вейксерфінгу

Філ Колюшкин, MSL Ukraine

Чемпіони Open Men Wakeboard та Open Men Skim Pro отримали звання майстра спорту України

5-6 вересня у Києві втретє відбувся Чемпіонат України з вейкбордингу та вейксерфінгу, де понад 70 екстремалів віком від 8 до 54 років підкорювали хвилю за титул чемпіона. Щорічний Чемпіонат України традиційно провели на Трухановому острові.

Вейкбординг та вейксерфінг – екстремальні види спорту, в яких спортсмен використовує хвилю, що створює спеціальний катер-буксирувальник, для виконання різноманітних трюків. Оцінювала програми спортсменів суддівська колегія на чолі з Робертсом Лінавскісом з Латвії, за правилами Міжнародної Федерації воднолижного спорту та вейкбордингу (IWWF)

“Я втретє маю честь бути запрошеним Головним Суддею на IWWF Чемпіонат України з вейкбордингу та вейксерфінгу. Через обмеження у перельотах добирався не без пригод, але дуже хотів приїхати, тому що мені подобається місце проведення  та високий рівень організації заходу. Хочу відмітити, що за два роки рівень спортсменів значно зріс - видно роботу тренерів та самих учасників. Багато дітей, а це завжди заявка на подальше зростання та розвиток спорту" - прокоментував Лінавскіс.

  • У чоловічій професійній категорії Open Men Pro Wake Skim "золото" отримав Філ Колюшкин, друге місце посів Андрій Крикуненко, а третє - Михайло Тевкун. Колюшкин - дворазовий чемпіон, він також посів перше місце в Open Men Surf Pro.
  • У жіночій професійній категорії Open Women Pro Wake Skim перемогла  Антоніна Міхневич, друге місце отримала Софія Соколова, а "бронза" дісталась Вікторії Черніковій.
  • У категорії Open Men Wakeboard переміг Данило Клещар. У категорії Open Women Wakeboard перемогла Варвара Долініна.

Чемпіони Open Men Wakeboard та Open Men Skim Pro отримали звання майстра спорту України, а ті, хто посів 2-4 місце - звання кандидата в майстри спорту.

Повʼязані теми:

Наступна публікація