На сьогодні у Києві вистачає ліжок для прийому хворих на коронавірус, – мер Кличко

На сьогодні у Києві вистачає ліжок для прийому хворих на коронавірус, – мер Кличко

Фото: УНІАН

Для прийому хворих підготовлено понад дві тисячі ліжок.

У Києві сьогодні достатньо ліжок та палат у медзакладах для прийому хворих на коронавірус.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-прес-конференції, відповідаючи на запитання від ЗМІ.

"Сьогодні в інфекційних відділеннях, у боксах, де лежать хворі на COVID-19, – по дві-три людини. У Києві поки що вистачає палат для прийому хворих на коронавірус. Загалом у 18 медзакладах столиці, підготовлених для прийому хворих на COVID-19, – понад 2000 ліжок. Всі вони - в ізольованих відділеннях. У кожній палаті є система подачі кисню. Кожна палата також ізольована. Апаратів ШВЛ у лікарнях сьогодні понад 400", - повідомив Віталій Кличко.

Мер повідомив, що лікарям вистачає медикаментів і засобів індивідуального захисту, що закуповує місто. Ситуація із захворюваністю поки контрольована.

"Я хочу наголосити. Ситуація контрольована, поки не сталося інфекційного вибуху, як це було в інших країнах. Якщо продовжиться така динаміка захворюваності, якщо люди і далі нехтуватимуть своєю безпекою, ситуація може різко змінитися. Тоді нам доведеться і розгортати окремі госпіталі, і знову повертатися до суворого карантину. Я не хочу нікого лякати. Але хочу, щоб всі зрозуміли: треба дотримуватися правил, треба дбати про своє здоров’я. Міська влада сьогодні робить все, щоб захистити здоров’я і життя киян. Так допоможіть нам захистити вас! Не будьте легковажними. Бережіть себе!", - наголосив Віталій Кличко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація