У Києві відкрили Мюнхенський сквер

Розташований сквер на розі вулиць Дегтярівської та Зоологічної.

Мер Києва Віталій Кличко разом з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен 2 жовтня урочисто відкрили оновлений сквер, який тепер має назву міста-побратима Києва – Мюнхена.

Про це повідомляє КМДА.

"Відкриття цього скверу - результат реалізації проектів, ініційованих київською владою. А саме проекту "Київ - місто світу". І для нас вже стало традицією - присвоювати назви країн або міст-партнерів Києва вулицям, площам та скверам нашого міста", - підкреслив Кличко.

Своєю чергою Фельдгузен зазначила, що днями Німеччина відзначає День німецької єдності. І те, що напередодні свята в столиці України відкривають такий сквер - символічно. "Київ, на мою думку, дуже красиве та дуже зелене місто. Тут багато парків. І я дуже рада, що ми, відкриваючи цей сквер, засвідчуємо свою дружбу та подальшу співпрацю", - зазначила посол.

Нагадаємо, 15 вересня мер Києва Віталій Кличко відкрив сквер із фонтаном на Оболоні. У сквері встановили сучасні лави, урни, здійснили озеленення, облаштували доріжки з ФЕМ, замінили старе освітлення на сучасне. Також облаштували полив газонів і систему відеоспостереження. 

Як забудовують сквери столиці — Секретні матеріали

Як забудовують сквери столиці — Секретні матеріали

Повʼязані теми:

Наступна публікація