У Києві відкрили мурал, присвячений силам ППО та енергетикам

Дата публікації
Перегляди
422
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
У Києві відкрили мурал, присвячений силам ППО та енергетикам

30 листопада в Києві на бульварі Миколи Міхновського, 3-А відкрили мурал, присвячений силам протиповітряної оборони та українським енергетикам. Стінопис отримав символічну назву «Захисники світла».

Про це повідомляє кореспондент видання, присутній на відкритті. 

На муралі зображено військового, який пильнує небо від повітряної небезпеки, та енергетика, що готовий швидко лагодити електромережі в разі пошкоджень. Вони показані на тлі вечірнього Києва, в якому, завдяки їхній спільній роботі, в домівках людей є світло.

На відкритті муралу були присутні військові 112-ї окремої бригади Сил територіальної оборони, які захищають Київ від "Шахедів", а також енергетики компанії ДТЕК.

«Наші воїни щодня пильнують за безпекою українського неба, щоб ворог не зміг втілити свої плани в життя та зруйнувати важливі військові й цивільні енергетичні об’єкти. Ефективна робота ППО – основа безпеки України. Тому й надалі докладатимемо максимальних зусиль, боронячи наше небо. Ми вдячні авторам муралу за цю ініціативу. Саме зараз, стоячи на порозі другої зими в умовах повномасштабного вторгнення, захисникам світла, як ніколи, потрібна підтримка суспільства», – наголосив командир 112-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ, полковник Владислав Косенко.

Робота над муралом тривала від березня поточного року. Одразу після проходження минулої складної зими було проведено конкурс серед художників, за результатами якого створилася робоча група художників та ілюстраторів, які в співавторстві працювали над реалізацію стінопису.

Автором ілюстрації виступила Дарця Зіронька, а мурал створили українські художники Андрій Ковтун, Антон Кондрашов і Вікторія Лайм.

«Минула зима стала для енергетиків справжнім викликом. Ворог намагався занурити країну в темряву, проте окупантам це не вдалося. Тільки-но ми пройшли минулу зиму – у нас народилася ідея віддати шану захисникам світла: кожному воїну ППО, хто цілодобово боронив небо; кожному енергетику, хто повертав світло після масованих атак і влучань в енергетичні об’єкти», – прокоментував виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.

Наступна публікація