У Києві від коронавірусу помер 60-річний чоловік

У Києві від коронавірусу помер 60-річний чоловік

Фото: Людмила Антоненко/Facebook

Померлий пацієнт був підключений до апарату ШВЛ.

В Олександрівській лікарні м. Києва від коронавірусу помер 60-річний чоловік, який був госпіталізований тиждень тому назад у важкому стані.

Про це на свої сторінці у Facebook ввечері 16 квітня повідомила головна лікарка столичної Олександрівської клінічної лікарні Людмила Антоненко.

"За минулу добу помер хворий, віком 60 років, що був госпіталізований тиждень тому назад у важкому стані, з двобічною полісегментарною пневмонією та позитивним COVID-19. З першої доби був підключений під ШВЛ. Висловлюємо співчуття рідним та близьким!", - написала Людмила Антоненко.

Вона також додала, що станом на 16 квітня в інфекційних відділеннях Олександрівської лікарні перебуває 76 пацієнтів, з них - 51 з підтвердженим коронавірусом.

Нагадаємо, у Києві станом на 16 квітня зареєстрували вже 644 підтверджених випадки захворювання на коронавірус. За минулу добу кількість киян, що інфікувалися коронавірусом, збільшилася ще на 32 людини. З них – один медик. За добу, що минула, в столиці, на жаль, ще 1 летальний випадок. 

Спалах коронавірусу: кожен четвертий інфікований в Україні - медик

Спалах коронавірусу: кожен четвертий інфікований в Україні - медик

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація