У Києві горів Голосіївський парк: до людей вийшов обгорілий бобер, який помер на очах у рятувальників

У Києві горів Голосіївський парк: до людей вийшов обгорілий бобер, який помер на очах у рятувальників

Від вогню постраждали тварини і рослини.

У Києві в національному природному парку "Голосіївський" напередодні, 16 квітня, о 13:00 підпалили суху траву, що призвело до пожежі. 

Про це повідомляється на сторінці парку в Facebook.

Вогонь перекинувся на ліс - найбільше постраждав квартал 24. "Внаслідок сильного вітру вогонь важко вдається приборкати. Зараз над цим працюють працівники НПП "Голосіївський ", КП ЛПГ Конча Заспа та працівники ДСНС. Від таких необдуманих дій людей страждає не тільки ліс і рослинність, а велика кількість тварин. Обгорілий бобер, прийшов до людей. На жаль, він помер, бо був дуже обгорілий та з випаленими очами", - йшлось у повідомленні парку за 16 квітня.

Нагадаємо, через сильний вітер 16 квітня у Чорнобильській зоні знову почалася пожежа, яка була ліквідована 14 квітня.

4 квітня в Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення поблизу с. Володимирівка Котовського лісництва виникла верхова лісова пожежа на площі 20 га. До гасіння залучили авіацію. 6 квітня поліція відкрила кримінальне провадження через пожежу в Чорнобильській зоні. Журналісти ТСН, які побували на місці згарища, кажуть, що вогнем знищено не лише ліси, а й 12 віддалених сіл, цвинтарі. Від пожежі загинули та постраждали сотні тварин. Збитки сягають десятків мільйонів гривень, проте точна площа вигорання ще невідома.

Пожежу в Чорнобильській зоні, яка тривала 10 днів поспіль, 14 квітня вдалося згасити, після того два дні спостерігалось лише тління пеньків та деревини. Рятувальникам дуже допоміг дощ.

Повʼязані теми:

Наступна публікація