У Києві вчительку притягнули до відповідальності за знущання з учнів

У Києві вчительку притягнули до відповідальності за знущання з учнів

Фото: Pexels

На жінку склали адмінматеріали.

Київські поліцейські склали 3 адмінпротоколи на вчительку однієї з шкіл Подільського району столиці через булінг.

Про це повідомляє пресслужба поліції.

Зазначається, що до правоохоронців звернулись батьки учнів загальноосвітньої школи, що розташована в Подільському районі, з повідомленням про жорстоке поводження до дітей з боку вчителя, яке відобразилось в цькуванні, безпідставних звинувачень та приниженню особистості школярів. 

"Працівники сектору ювенальної превенції встановили, що вчитель впродовж декількох днів двічі під час уроку кричала та ображала школярку, через що остання була змушена звернутись до медичного пункту у зв’язку з погіршенням самопочуття. Окрім цього, факт психологічного тиску відбувся ще по відношенню до двох дітей", -  йдеться в повідомленні.

Факт булінгу підтвердило і керівництво школи та додало, що педагог схильна до агресивних дій, використовує нецензурні вислови стосовно колег, батьків та дітей. 

"Правоохоронці склали два адміністративні протоколи за ст. 173 (Дрібне хуліганство) та один за ст. 173-4 (Булінг учасника освітнього процесу) Кодексу України про адміністративні правопорушення, та направили їх  для прийняття рішення до Подільського суду міста Києва", - зазначили в поліції.

Нагадаємо, станом на кінець вересня 197 справ із звинуваченням у булінгу розглянули суди України від початку року. За 9 місяців, відколи почали діяти жорсткіші покарання за цькування, 77 винуватців пресингу оштрафовано. При цьому кожна четверта дитина вважає себе жертвою булінгу і лише невелика частина розповідає про це дорослим. Проте найбільшою загрозою для дітей нині експерти називають конфлікти в соцмережах. Уже є перша десятка судових рішень щодо кібербулінгу в Україні

Чим небезпечний кібербулінг та чи карають за нього в Україні

Чим небезпечний кібербулінг та чи карають за нього в Україні

Повʼязані теми:

Наступна публікація