У Києві тимчасово змінили маршрути громадського транспорту

У Києві тимчасово змінили маршрути громадського транспорту

Фото: unian.net

У КМДА показали карти змін.

У Києві у неділю, 13 травня, змінено рух громадського транспорту у зв'язку з проведенням марафону.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Зміни торкнулися маршрутів тролейбусів №40 та №12 та автобусів №5 та №20. Причина: проведення марафону Kyiv EURO MARATHON 2018. Його маршрут такий: НСК "Олімпійський" – вул. Саксаганського – вул. Шота Руставелі – вул. Жилянська – вул. Велика Васильківська (до вул. Івана Кудрі) – вул. Велика Васильківська – вул. Фізкультури – НСК "Олімпійський".

Через це від початку руху 13 травня (орієнтовно до 16:00) вносяться зміни у рух: автобусів маршруту № 5 у напрямку залізничного вокзалу від вул. Ізюмської до вул. Ямської за звичайною трасою, далі – вул. Казимира Малевича – вул. Короленківська –  вул. Тарасівська, далі за власним маршрутом; автобусів маршруту № 20 від ж/м Корчувате до ст. м. "Либідська".

Зміни у русі громадського транспорту у Києві / Фото: КМДА

Зміни до руху тролейбуса №12 відбулися від ст. м. "Васильківська" до ст. м. "Либідська" та від залізничного вокзалу до Ботанічного саду (за маршрутом руху тролейбусів № 14).

Трлейбус №40 прямуватиме від вулиці Кадетський гай до вулиці Волгоградської. У центрі міста замість нього курсуватиме автобус 40ТР. Він перевозитиме пасажирів безкоштовно.

Зміни у русі громадського транспорту у Києві

Повʼязані теми:

Наступна публікація