У "Борисполі" відбулися навчання силовиків на випадок фанатських заворушень у фіналі Ліги чемпіонів

У "Борисполі" відбулися навчання силовиків на випадок фанатських заворушень у фіналі Ліги чемпіонів

Фото: ТСН

Аеропорт максимально розвів прильоти прихильників "Реала" та "Ліверпуля".

Українські прикордонники підготувалися до прийому гостей фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. Їх загалом очікують понад 30 тисяч, і дві третини з них мають прибути до Києва літаками, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У "Борисполі" напередодні відбулися навчання для силовиків, які відпрацьовували дії в разі фанатських заворушень. Одне з головних завдань силовиків – максимально відокремити прихильників "Реала" та "Ліверпуля". Рейси з Іспанії та Англії прилітатимуть в різний час і в різні термінали. Звичайні пасажири фанатського буму майже не відчують. "У нас сплановано буде так роботу, що приліт чартерних рейсів з фанатами буде припадати не в пік з іншими рейсами, коли йдуть навантаження. Ми розділюємо ці процеси", - пояснили співробітники летовища.

Від 20 травня усі прикордонні пропускні пункти почнуть працювати в посиленому режимі

Від 20 травня усі прикордонні пропускні пункти почнуть працювати в посиленому режимі

Прикордонники обіцяють перевіряти за хвилину до 90 людей – для цього закупили спеціальні прилади, які зчитують інформацію з паспортів у рази швидше. Працівники служби зі знанням англійської та посмішками готові вітати гостей, хоч зараз. А от головних гостей, зіркових футболістів, в зоні прильотів не побачать – аби уникнути ажіотажу, паспортний контроль гравці пройдуть безпосередньо в літаку і звідти ж автобусами вирушать до готелів.

Правоохоронці очікують, що найважчим буде день матчу. З огляду на досвід Євро-2012, фінал охоронятимуть понад 12 тисяч силовиків – від звичайних поліцейських та нацгвардійців до спецпризначинців. Керівництво каже, що прорахувало всі варіанти, включно з найгіршими, але все ж сподівається на спокійний розвиток подій. Перших футбольних фанів очікують в Києві вже за десять днів.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Повʼязані теми:

Наступна публікація