800 рятувальників, плавзасоби на Дніпрі, перевірка на вибухівку. Як приготувалася ДСНС до Ліги чемпіонів

800 рятувальників, плавзасоби на Дніпрі, перевірка на вибухівку. Як приготувалася ДСНС до Ліги чемпіонів

Фото: Державна служба України з надзвичайних ситуацій

26 травня в Києві відбудеться фінал турніру.

Під час проведення фіналу Ліги чемпіонів, від 21 до 28 травня у посиленому режимі здійснення служби буде перебувати понад 800 осіб особового складу та близько 190 одиниць техніки ДСНС.

Про це повідомив голова служби Микола Чечоткін під час робочої наради в аеропорту “Бориспіль” 11 травня, передає прес-служба ДСНС.

Розрахунки на пожежно-рятувальній і спеціальній техніці, а також піші патрулі чергуватимуть на НСК “Олімпійський”, стадіоні "Динамо", у фан-зоні “Містечко чемпіонів” та у місцях збору вболівальників - парку Шевченка та площі біля палацу “Україна”.

Перед початком матчів піротехнічними розрахунками буде здійснено перевірку прилеглої до стадіонів місцевості на наявність вибухонебезпечних предметів, а контроль за радіаційно-хімічною ситуацією на стадіонах буде здійснюватись підрозділами радіаційного, хімічного і біологічного захисту.

В міжнародному аеропорту “Київ” у цілодобовому режимі чергуватиме літак АН-26 та вертоліт “Єврокоптер” у медичному варіанті. На Дніпрі чергуватиме чотири плавзасоби та водолазно-рятувальні підрозділи.

Раніше посольство Великої Британії в Києві попередило фанатів "Ліверпуля", які їдуть до Києва на фінал Ліги чемпіонів, щодо можливих небезпек у столиці України. Так, у рекомендаціях зазначається, що у Києві треба побоюватися нападів на расовому ґрунті та кишенькових злодіїв. Також британцям радять уникати розмов на тему відносин України і Росії, розпивання напоїв з незнайомцями. У повідомленні наголошується, що місцеві алкогольні напої міцніші, ніж на батьківщині.

Повʼязані теми:

Наступна публікація