У Києві шахраї видурили в професора дві квартири

У Києві шахраї видурили в професора дві квартири

Головного підозрюваного поліція вже затримала.

У Києві шахраї обманом відібрали в літнього професора фізико-математичних наук дві квартири. Спершу злочинці винайняли в нього кімнату, потім украли і підробили паспорт та документи на майно, а врешті житло продали, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

В одній із квартир у центрі столиці Віталій Васильович мешкав протягом довгих років, аж поки не дізнався, що помешкання більше йому не належить. Близьких родичів він не мав, тому взяв до себе квартиранта. Той справно платив за орендовану кімнату, аж поки раптом безслідно зник. Як виявилося, мешканець викрав у дідуся паспорт, підробив документи на дві квартири, які належали старенькому, і продав їх. "Переклеїли фотокартку дідуся, привели іншу, не встановлену на даний час особу до нотаріуса під виглядом потерпілого та переоформили на власну користь дві квартири", - розповів перший заступник керівника Київської місцевої прокуратури №7 Олександр Кобилянський.

У Києві шахраї відібрали в літнього професора фізико-математичних наук дві квартири

У Києві шахраї відібрали в літнього професора фізико-математичних наук дві квартири

Усе це з’ясувалося випадково, коли дідусь помітив зникнення паспорта і покликав на допомогу друга. Той навіть не одразу впізнав 62-річного профессора – ще рік тому він виглядав огряднішим, молодшим, а тепер різко схуд і пересів на інвалідний візок. "Якщо він ще рік-півтора тому викладав, то він перетворився на цю літню людину. Погіршилося здоров’я, його почали возити по лікарнях якихось, невідомо, досі не можемо з’ясувати", - каже Олег Цимбаленко. Друг запідозрив недобре та звернувся до правоохоронців, а ті швидко вийшли на слід шахрая.

"Багатодітний батько, ромської національності. Затримували в місті Житомирі", - розповів Кобилянський. Спільників афериста ще шукають. Учасникам злочинної групи тепер загрожує до 12 років позбавлення волі.

Раніше повідомлялося, що в Україні діє нова шахрайська схема, коли фіктивний бізнес реєструють за чужими адресами. Справжні власники осель, на котрі з’являються юридичні адреси, про таке навіть не здогадуються.

Кореспондент ТСН Інна Власова

Повʼязані теми:

Наступна публікація