Київ пережив транспортний колапс напередодні свята

Київ пережив транспортний колапс напередодні свята

На дорогах затори від самого ранку та аж до вечора.

Столичні дороги чи не з самого ранку перетворилися на суцільні тромби і тягнучки. Протягом дня дуже важко було проїхати в центрі міста та на мостах через Дніпро, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ускладненим був рух і на кількох великих ділянках окружної дороги. Через затори дорога займала в середньому вдвічі більше часу, ніж зазвичай. Також на ситуацію вплинула велика кількість дрібних ДТП. "Хвилин 30 їдемо три кілометра. Так від ранку і цілий день", - каже один із таксистів. "Святкові дні є святкові дня. Як на Новий рік: за дві години раніше виїжджаєш – і все одно запізнюєшся", - розповіла одна з киянок за кермом авто.

Напередодні свята Київ застиг у заторах

Напередодні свята Київ застиг у заторах

У поліції ситуацію назвали складною. "Всі виїхали за подарунками, тому сьогодні ситуація не дуже на дорогах. Мабуть в звязку з тим, що завтра вихідний офіційний – важко в центрі зараз пересуватися автомобілем. В центрі багато сьогодні ДТП", - констатувала патрульна Марина Макарова.

Хто не помітив заторів – це велосипедисти. "У мене ніколи немає заторів", - радісно заявив один із них. Також гарний настрій був у таксистів, які підняли ціни хтось удвічі чи навіть утричі через передсвятковий ажіотаж.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Повʼязані теми:

Наступна публікація