У Києві двоє пацієнтів, інфікованих коронавірусом, перебувають у вкрай важкому стані

Дата публікації
Перегляди
32к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві двоє пацієнтів, інфікованих коронавірусом, перебувають у вкрай важкому стані

Фото: Людмила Антоненко/Facebook

Також у 37 людей діагностовано пневмонію.

В Олександрівській клінічній лікарні м. Києва в інфекційних відділеннях наразі перебуває 60 хворих, з них з коронавірусом - 39, з підозрою -  21. Два пацієнта у вкрай важкому стані.

Про це на свої сторінці у Facebook повідомила головна лікарка Олександрівської лікарні Людмила Антоненко.

"Хотілося порадувати, але ...Обидва пацієнта на ЕКМО (екстракорпоральна мембранна оксигенація) вкрай важкі. Одному з них проводиться діаліз. Два місяці тому ми боролися за життя хворого, у якого були аналогічні ускладнення на фоні діагностованого грипу А. Він вижив та одужав. І це дає нам всім надію!", - написала Людмила Антоненко.

Головна лікарка також закликала людей залишатися вдома. "Ще раз закликаю! Не допустіть розгортання трагічних сценаріїв, не доводьте до нашого з вами знайомства саме в ці страшні часи - залишайтесь вдома!".

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

У голови Запорізької ОДА підтвердили коронавірус

У голови Запорізької ОДА підтвердили коронавірус

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
32к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація