Дезінфекція Києва: столичні дороги миють шампунем, а таксі – "холодним туманом"

Дата публікації
Перегляди
4528
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дезінфекція Києва: столичні дороги миють шампунем, а таксі – "холодним туманом"

У столиці найбільша кількість хворих на коронавірус.

Поліцейські та служби таксі у Києві почали дезінфікувати машини. Розчином хлору обприскують салони патрульних авто. Таксі знезаражують за спеціальною технологією так званим "холодним туманом". В антивірусному режимі працюють і автодорівці. Як та чим вони знезаражують зупинки громадського транспорту та дороги, побачили журналісти ТСН.

Замість поліцейської форми - захисний костюм, гумові рукавички, маска і оприскувач. Патрульні Олексій і Владислав сьогодні відповідають за дезінфекцію. Перед і після зміни вони ретельно обробляють кожне поліцейське авто хлоркою.

Олексій переконує – за правильного дозування, хлор вбиває всі віруси. Коп Олександр ділиться ще одним старим і перевіреним методом у захисті від недуги. На патрулювання він заступає з респіратором і в спецокулярах.

"Свій респіратор взяв на всякий випадок, тому що не завжди вистачає масок. Вони можуть порватися. Взагалі, береженого бог береже", - каже патрульний.

Далі кілька хвилин провітрювання і в знезаражених авто полісмени вирушають на патрулювання містом.

Зранку також за дезінфекцією у черзі стоять більше пів сотні таксі. Кожну машину раз на три доби обробляють холодним туманом. Водіям хотілося б частіше. Втім, послуга не з дешевих - від 50 до 100 гривень.

Столичні комунальники обробляють спецрозчинами зупинки громадського транспорту та дороги

Столичні комунальники обробляють спецрозчинами зупинки громадського транспорту та дороги

"Холодний туман проникає у місця, де не можна протерти поверхню. Наприклад, повітряні канали авто, це має неймовірну перевагу над іншими засобами. Це повністю покривається коштами компанії", - розповідає регіональний менеджер служби таксі Тарас Потічний.

Сергій таксистом працює кілька років. Каже, деякі пасажири безвідповідальні За два тижні карантину йому довелося подарувати не одну пару рукавичок і масок. Холодним туманом найдовше оброблять місця, яких часто торкаються люди - це паски безпеки і ручки дверей.

Спалах коронавірусу додав роботи і комунальникам. Розчином хлоргекседину обприскують зупинки громадського транспорту і територію навколо них.

А от дороги столиці миють без антисептиків, але з шампунем. Тим часом, одеські комунальники проявили фантазію. В інфекційній лікарні вони встановили дезінфектор хенд-мейд. Як тільки людина проходить під аркою, одразу розпилюється антисептик.

І лікарі, і таксисти, і комунальники, і поліцейські на питання, чи бояться вони коронавірусу, відповідають приблизно однаково – боятись не мають права.

Кореспондентка ТСН Наталя Островська

Дата публікації
Перегляди
4528
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація