У Києві загорілась вантажівка: вогонь перекинувся на харчовий ринок

У Києві загорілась вантажівка: вогонь перекинувся на харчовий ринок

Працівники ринку припускають, що міг вибухнути газовий балон.

В столиці раптово загорілася вантажівка, водій не зміг загасити її самотужки. Вогонь перекинувся на харчовий ринок. Стовп диму було видно за кілька кілометрів, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Сильний хлопок, шипіння з під авто - і вогнище охоплює вже весь салон. Все сталося так швидко, що всі спроби самотужки загасити пожежу результату не дали, каже водій. Він до крові поранив руки, орудуючи вогнегасником.

"Пішов заносити товар. Вийшов, уже кричать - машина горить", - каже водій.

Стовп диму видно кілометрів на п'ять. Як все почалося, не бачили і працівники ринку. Повибігали із торгівельних кіосків, коли відчули запах диму. Вогонь на той момент вже перекинувся на сусідні  до них  ятки.

У Києві раптово зайнялась вантажівка: вогонь перекинувся на харчовий ринок

У Києві раптово зайнялась вантажівка: вогонь перекинувся на харчовий ринок

На місце пожежі рятувальники прибули вже за кілька хвилин, і одразу відрізали шлях вогню до інших кіосків. Постраждало на продуктовому ринку у Святошинському районі чотири торгівельні точки.

Продавці не на камеру кажуть, ані водій вантажівки, ані її власник ні з ким на ринку не конфліктував. Тому підпал вважають малоймовірним. Кивають на газову установку, якою було обладнане авто. Але рятувальники, версій займання поки не озвучують.

Кореспондент ТСН Сергій Моргун

Повʼязані теми:

Наступна публікація