Місце обсервації у Пуща-Водиці покинула частина туристів з Балі: їм загрожує великий штраф

Місце обсервації у Пуща-Водиці покинула частина туристів з Балі: їм загрожує великий штраф

Автобус з туристами під готелем "Козацький" / Фото: ВІкторія Ковцун/ТСН

Всі вони погодились на складання протоколів про порушення карантину.

До місця обсервації у Пуща-Водиці привезли три автобуси туристів з ранкових літаків з Катару, передає кореспондент ТСН.

Однак повідомляється, що пасажири здебільшого воліли не залишатись на базі обсервації, а залишити її під загрозою великого штрафу. Як відомо, за порушення правил карантину на громадян складається адміністративний протокол, за яким людям загрожує штраф від 17 до 34 тисяч гривень. Туристи кажуть, що погоджуються на це.

Тож відпустили два автобуси людей, але на третьому процес пригальмували. Туристи кажуть, що селитись в Пуща-Водиці не бажають, бо начебто там на обсервації перебувають іноземці з температурою.

Як відомо, схожа ситуація і біля готелю "Козацький", де облаштовано безкоштовну обсервацію. Туди до туристів приїхав міністр інфраструктури Владислав Криклій і пропонує їм різні варіанти подальшого карантину.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

У аеропорту "Бориспіль" пасажири з Катару відмовляються їхати на обсервацію

У аеропорту "Бориспіль" пасажири з Катару відмовляються їхати на обсервацію

Як відомо, після повернення з-за кордону відтепер українці, які повернуться додому з інших країн, будуть змушені два тижні провести у спеціально підготовлених для ізоляції закладах.

Напередодні через це у аеропорту "Бориспіль" відбулася сутичка. Від українців, які прибули спецрейсом з В'єтнаму,  вимагали обсервації у готелі. Ті не погодились і почали виламувати двері терміналу. Частині це вдалося зробити, інших заспокоїли правоохоронці, врешті усіх відпустили.

І понад 700 українців напередодні повернулися спецпотягом з Москви. У вагонах вони підписали згоду на самоізоляцію. На вокзалі чергувала спеціальна швидка на випадок, якщо у когось будуть симптоми коронавірусу. Головний санітарний лікар країни заявив, що всі, хто вважатимуться контактними, теж пройдуть самоізоляцію або вдома, або в спеціальних місцях для обсервації. За цим буде встановлений жорсткий контроль і посилена відповідальність за порушення.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація