У центрі Києва під дверима КМДА велосипедисти влаштували "лежачий протест"

Вони вимагають створення у столиці велосипедної інфраструктури.

Вранці 14 березня столичні велосипедисти влаштували акцію протесту під дверима Київської міської державної адміністрації з вимогою створення у Києві надійної велосипедної інфраструктури.

Інформація про акція протесту міститься на сторінці Facebook активістів.

"Учора, після 12-денної боротьби за життя, помер Мужев Діас Іванович. Його прямо на велодоріжці збила автівка, яка на швидкості повертала з Бажана на Ревуцького. Прямою причиною цього є дії чиновників, які сидять у КМДА — саботування розвитку веломережі міста, переведення фінансування, проектні роботи, які тривають роками і не закінчуються нічим, і абсолютно кримінальне підняття швидкості на магістралях до 80 км/год", - зазначають велосипедисти.

У зв’язку з цим вони вирішили провести під адміністрацією так званий "лежачий протест" DIE-IN – форма мітингу, коли учасники зображують себе мертвими.

Нагадаємо, на вихідних 8-10 березня оголені велосипедисти в австралійському Німбіні показали автомобілістам, наскільки вони вразливі на дорозі. Сотні велосипедистів шокували перехожих, адже вони посідали на байки лише у велосипедних шоломах. Дехто прикрасив себе перуками, прапорами та написами на тілі. Люди на байках жаліються, що увагу водіїв вдається привернути, лише знявши одяг.

Голі велосипедисти влаштували масовий заїзд заради безпеки на дорогах та екології

Голі велосипедисти влаштували масовий заїзд заради безпеки на дорогах та екології

Повʼязані теми:

Наступна публікація