"Золота пара": секретарка ЦВК і юрист-мільйонер розкрили секрет подружнього щастя

"Золота пара": секретарка ЦВК і юрист-мільйонер розкрили секрет подружнього щастя

Їх весілля стало одним із найгучніших у Києві за останні роки.

Стосунки секретарки Центральної виборчої комісії Наталії Бернадської та юриста-мільйонера Руслана стали темою для пліток у вищих кабінетах влади. На їх весілля завітали екс-прем'єр Яценюк, екс-голова адміністрації президента Борис Ложкін та скандальний фіскал Роман Насіров, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Насправді це стрес для нього. Бо оскільки він став моїм чоловком, він потрапив до моєї електронної декларації. До цього він, як біла людина жив", - сміється Наталія. Вони одружилися в 2017 році, весілля у столичному бомонді обізвали "золотим" через статус молодят і за кількість впливових гостей. Бернадська п’ять років працювала заступником міністра юстиції Павла Петренка, говорили навіть про їх таємний роман. Насправді вони з Павлом друзі, і той на весіллі пообіцяв особисто виписати свідоцтво про народження дитини.

Секретарка ЦВК та дружина юриста-мільйонера розповіла історію свого шаленого кохання

Секретарка ЦВК та дружина юриста-мільйонера розповіла історію свого шаленого кохання

У Наталії це перший офіційний шлюб, у Руслана третій. "Я зустрічався з однією дівчиною, вона дуже хотіла, аби я одружився. Вона вкрала мій паспорт і тихцем поставила штамп.  Я їй кажу: я від тебе іду. А вона мені: нє-нє-нє, ти одружений. Я: як одружений? А вона: подивись свій паспорт! Рівно через тиждень я розлучився. Я відпетляв: кажу їй, що ти хочеш? Хочу холодильник і стиральну машину. Все купив!", - розповів він.

"Коли я сказала всім, що я одружуюсь, всі мені сказали: навіщо, Наташо, тобі одружуватися? В тебе все так круто в житті, і ти не в тренді насправді, зараз всі розлучаються – подивися декларації електронні", - пригадує жінка. На весіллі було багато депутатів і урядовців, бо й досвід роботи у владі був чималий. Сукні на свято обирав Руслан, а для урочистостей пара навчилася танцювати вальс.

Наталя – не класична дружина. Домашнім господарством більше переймається чоловік. "З першого дня, коли ми були разом, я прокидалася і в мене був фантастичний сніданок. Яйця пашот з авокадо або з лососем. Різні млинці. І він це полюбляє", - каже дружина. Вихідними він сам встигає рано збігати на базар за свіжими продуктами. "Він каже: я не можу заснути, якщо тарілка не помита. Я кажу: супер! Мені дуже підходить таке життя!", - радіє Наталя.

Єдине, про що турбувався Руслан на початку стосунків – це різниця в рості. "В мене взагалі ніколи не було дівчат, які були би вище за мене на зріст", - зізнається він. І додає, що саме це було головною перешкодою на шляху до стосунків – чоловік просто ледве наважився на залицяння. А якби Наталя була ще хоч трохи вищою, їхні б стосунки взагалі б не почалися. "Нічого б не склалося точно", - каже він.

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Повʼязані теми:

Наступна публікація