У Києві поліція викрила екстрасенсів-шахраїв, які за гроші проводили ритуали через телефон

Насправді з клієнтами розмовляли оператори кол-центру.

У Києві поліція припинила діяльність групи шахраїв, які протягом року видавали себе за екстрасенсів та видурювали гроші у довірливих людей.

Як повідомляє столична поліція, зловмисники облаштували два кол-центри, оголошення про свої "послуги" вони давали на спеціальних сайтах. Себе вони позиціонували як екстрасенси, які брали участь у телепрограмах сусідньої держави.

Люди телефонували на вказані номери і отримували "консультації" щодо їхніх проблем, шахраї навіть проводили діагностику і ритуали телефоном. Насправді з клієнтами спілкувалися оператори колл-центрів, які називалися екстрасенсами або їхніми помічниками.

Гроші за послуги клієнти перераховували на віртуальні гаманці або банківські рахунки.

Під час обшуків правоохоронці вилучили мобільні телефони, комп’ютери, сервери та документацію. Речові докази долучили до кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 190 (Шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки) Кримінального кодексу України. Покарання за цією статтей передбачає до восьми років позбавлення волі.

Нагадаємо, київські правоохоронці затримали злочинців, які організували масштабну фінансову оборудку та обікрали українців на 70 мільйонів гривень. Керівником злочинної групи був 43-річний чоловік, а один із офісів розташовувався в Києві. Брокери "давали неправдиву інформацію про гарантовану можливість отримання надприбутків на міжнародному фінансовому ринку через фінансову піраміду "Forex Trend". 

Українські політики користуються послугами екстрасенсів і магів для кар'єрного росту

Українські політики користуються послугами екстрасенсів і магів для кар'єрного росту

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація