Проблеми зі склом на мосту в Києві можуть тривати ще місяць

Дата публікації
Перегляди
5798
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Проблеми зі склом на мосту в Києві можуть тривати ще місяць

Фото: ТСН.ua

Щонайменше, стільки часу потрібно для того, аби верхній шар припинили псувати камінці.

До нового столичного пішохідного мосту не спадає інтерес киян та гостей міста. Через навалу глядачів туди вже перекочували продавці солодкої вати та люди з птахами для фотографування за гроші, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Однак чи не найбільший дивогляд на мосту – це все ж його скляна підлога. Щоправда, вона загорожена і ступати туди зась: "Бо потріскалося!" Скло тріснуло наступного ж дня після офіційного відкриття, його швиденько замінили і нині поливають водою та миють шваброю. Влада столиці запевняє, що це скло гартоване, чотиришарове, укрите захисною плівкою, квадратний метр може витримати понад тисячу кілограмів, а що тріснув верхній шар – винні вандали, яких шукають.

Інтерес до нового столичного мосту не гасне ні в туристів, ні в продавців, ні в хуліганів

Інтерес до нового столичного мосту не гасне ні в туристів, ні в продавців, ні в хуліганів

За потенційними новими вандалами на мосту вже пильно стежать. Однак, крім зловмисників, скло шкребуть іще й камінчики, що розлітаються з доріжки. Це неподобство мине, бо згідно з проектною документацією, камінцям треба з місяць, аби потрібна кількість прилипла, а непотрібна – змилась. Саме через 30 днів міст має набути того вигляду, яким він був у планах творців.

Як відомо, у суботу, 25 травня, міський голова Києва Віталій Кличко урочисто відкрив новий пішохідно-велосипедний міст у столиці. Відкриття присвятили святкуванню Дня Києва. Вже наступного дня стало відомо, що на оглядовому майданчику нового пішохідно-велосипедного моста тріснуло скло.

Згодом з'ясувалося, що пошкоджене лише верхнє, захисне, покриття, а гартоване основне скло не постраждало. Міська влада пообіцяла усунути пошкодження за добу.

27 травня третє скло замінили. Поліція відкрила кримінальне провадження через пошкодження мосту.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5798
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація