У Київському метро знімають автомати з продажу жетонів

У Київському метро знімають автомати з продажу жетонів

Фото: Київський метрополітен

Через 155 днів проїзд у метро буде повністю через електронні способи оплати.

У Київському метрополітені знімають автомати з продажу жетонів в рамках підготовки до переходу на виключно електронні способи оплати.

Про це 29 травня підприємство повідомило на своїй сторінці у Facebook.

"До #безжетонів лишилося 155 днів і наша техніка направляється на більш ніж заслужений відпочинок. Дякуємо, що уже користуєтесь сучасними засобами оплати, економлячи свій час та кошти", – йдеться у повідомленні.

У метрополітені нагадали, що для разової поїздки можна скористатися безконтактною банківською карткою на жовтому турнікеті або придбати картку на одну поїздку. При поповненні картки метро на 50 поїздок кожна коштує 6,5 грн, а після використання поїздок картку можна повернути у касу та отримати заставну вартість.

Також у Києві впроваджується система єдиного квитка. Турнікети з відповідними позначеннями уже працюють на всіх станціях. Придбати новий засіб оплати можна на центральних станціях метро.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року на касах Київського метрополітену встановили термінали. Пасажири можуть безготівково придбати та поповнити картку метро або проїзний квиток.

Повʼязані теми:

Наступна публікація