У Києві сталося займання на заводі "Кузня на Рибальському"

У Києві сталося займання на заводі "Кузня на Рибальському"

У Києві сталося займання на заводі "Кузня на Рибальському"

Фото: dtp.kiev.ua

Постраждалих у події немає.

Сьогодні, 29 травня, на території заводу "Кузня на Рибальському" сталося займання – дим від пожежі було видно на обох берегах Києва.

Як з'ясувалось, займання сталося в трюмі пришвартованого корабля на площі у 100 кв м, постраждалих у події немає, ситуація контрольована. 

Столичні вогнеборці локалізували пожежу на пришвартованому кораблі на вул. Електриків, 29-А. 29 травня, о 09:24 до...

Опубліковано ДСНС України Середа, 29 травня 2019 р.

Рятувальники локалізували займання близько 10:30 та продовжують ліквідацію пожежі. До гасіння пожежі було залучено 4 одиниці основної та спеціальної техніки, а також 20 чоловік особового складу.

Станом на 12:45  вогнеборці ліквідували пожежу на кораблі. Попередньо на кораблі проводились зварювальні роботи, але остаточна причина виникнення пожежі наразі з’ясовується.

Нагадаємо, 25 вересня 2018 року стало відомо, що фонд "Прайм Ессетс Капітал", який управляє активами колишнього президента Петра Порошенка, збирається продати суднобудівний завод "Кузня на Рибальському". За словами речника Порошенка Святослава Цеголка, фонд досяг принципової угоди про продаж підприємства вітчизняному покупцеві.  Згодом стало відомо, що завод планує придбати Сергій Тігіпко. Після того розкрили вартість угоди - компанія Тігіпка придбала 3,226 млн простих іменних акцій товариства, що становить 94,03% від статутного капіталу підприємства, вартість однієї акції - 93 долари.

Повʼязані теми:

Наступна публікація