Завтра Київ перетвориться на гігантську ковзанку

Завтра Київ перетвориться на гігантську ковзанку

Завтра киянам варто бути дуже обережним / Фото: Коментарі

Перші суттєві опади  спричинили транспортний колапс у столиці. 

Київ протягом останніх годин продовжує вкриватися густим шаром мокрого і липкого снігу. Подекуди снігу вже більше десяти-п'ятнадцяти сантиметрів у висоту. Ідеальна погода для гри у сніжки і просто страшний сон для водіїв.

Як йдеться у сюжеті ТСН, проблеми на дорогах розпочалися ближче до обіду і до вечора переросли у справжній транспортний колапс. Вочевидь, не всі встигли перевдягти літню резину, тому автомобілі буксували, водії - нервували, а кияни - хронічно запізнювались на роботу і на зустрічі.

Потужність заторів увечері складала вісім балів за десятибальною шкалою. Тобто дорога додому займала у киян у два, а то й у три рази довше, ніж зазвичай.

Немає лиха без добра. Водії, що стали у затор у напрямку Петрівки спостерігають рідкісне для столиці явище. Ввечері увімкнули освітлення київської телевежі.

Вочевидь, щоби полегшити навігацію для літаків і гелікоптерів. Зазвичай телевежа включається тільки на свята, а сьогодні - красуня палає на станції метро "Дорогожичі".

Сніг мокрий і липкий, а ще він – важкий. І це означає ще один неприємний наслідок – він продовжує збирається на гілках, на лініях електромереж, і вже завтра можемо мати дороги, що заблоковані поваленими деревами і цілі райони без електроенергії. Власне, про це сьогодні попередили і в Гідрометеоцентрі:

"Найбільш вираженим цей процес буде сьогодні і в ніч проти четвертого грудня. За таких умов громадянам загрожує відключення електроенергії, особливо в сільських населених пунктах", - каже голова Гідрометцентру Микола Кульбіда.

Якщо сьогодні вночі температура впаде нижче нуля – а саме так і буде, принаймні це прогнозують синоптики – вже завтра вранці столиця перетвориться на гігантську ковзанку. Із усіма наслідками, що випливають – падіннями, синцями і переламами. Тому рекомендується готувати взуття і бути особливо обережними.

Перші суттєві опади в Києві спричинили транспортний колапс

Перші суттєві опади в Києві спричинили транспортний колапс

Повʼязані теми:

Наступна публікація