Київ перетворився на суцільний затор через "несподіваний" сніг

Київ перетворився на суцільний затор через "несподіваний" сніг

З ранку в столиці йде сильний сніг / Фото: Сегодня

У столиці стоять Печерськ, Шулявка, Петрівка, Дорогожичі і весь центр.

Станом на 16.20 в Києві були зафіксовані пробки в вісім балів. Про це повідомили співробітники сервісу "Яндекс.Пробки". Це пов'язано з тим, що з ранку в столиці йде сильний сніг. На дороги міста вже виїхала снігоприбиральна техніка. Зараз тягучки утворилися на правому березі. Рух на мостах через Дніпро і лівому березі (о 17.30) відносно вільний.

Однак передбачається, що якщо погодні умови не покращаться, то у вечірню годину пік (з 18.00) місто стане в одному великому заторі. Як повідомляє портал Гісметео, сніг буде йти всю ніч, температура повітря буде морозною (тобто танути сніг не буде), а опади припиняться тільки ближче до обіду вівторка, пише "Сегодня".

Керівництво Києва проводить екстрене засідання штабу з прибирання міста, на якому присутні керівники всіх десяти районів столиці та "Київавтодору".

За станом на 17.15 серйозно ускладнений рух транспорту в центрі Києва. Водії та пішоходи скаржаться, що в місті дуже слизькі дороги - як проїжджа частина, так і тротуари.

За станом на 17.25 завантаженість доріг складає 43%. Стоять Петрівка, Дорогожичі, Шулявка (весь проспект Перемоги від цирку до Житомирської траси), центр міста.

О 17.50 утворився затор на Печерську (бульвар Дружби Народів). Також з'явилася тягучка на Московському мосту.

Повʼязані теми:

Наступна публікація