Перший сніг традиційно паралізував життя Києва

Перший сніг традиційно паралізував життя Києва

Більшість киян не сподівалися побачити сьогодні перший сніг / Фото: Коментарі

Мешканці столиці весь день обговорюють перше у цьому році кружляння сніжинок.

Перший серйозний снігопад перетворив Київ на величезні затори.

Як повідомляє ТСН, у столиці не їздять тролейбуси, стоять трамваї, а люди мерзнуть у чергах на транспорт. Усе це значно зменшує  радість від першого снігу, але є й такі, хто задоволені погодою.

Сніг тільки пішов і відразу паралізував столицю. Звичайну відстань у двадцять хвилин доводиться долати годинами. Громадський транспорт не приїжджає, на зупинках - черги. Утім затори,за словами даішників, не через аварії – кажуть, що аварій немає, просто люди обережніше їздять.

Максим тому свідок – проїхав від Одеси до столиці і жодної ДТП не зустрів:

"Все досить акуратно, але з-під фур вода та сніг летять, взагалі нічого не видно. В мене зимова гума –  звичайно, це врятувало, була б літня – не знаю, як доїхав би", - пояснює водій.

А ось "Київавтодор" задоволений роботою – кажуть, що до негоди  готувались і зараз  по місту курсує велика кількість техніки.

"На дороги вивели 270 одиниць техніки. Зараз все потане, а вночі будемо прибирати", - повідомив директор відомства Георгій Глінський.

Їх  підстраховують МНСники. Там упевнені – сил вистачить полагодити все, що зруйнує негода. Готові навіть випустити додаткові сили, якщо цього потребує ситуація.

Сьогодні ускладненою ситуацію вочевидь не вважають. Попри озвучені 50 одиниць техніки, що вивезені на дороги, за цілий день окрім декількох тракторів, які стоять на тротуарах, жодної снігоочисної машини журналісти не зафіксували.

Зате багато киян скаржаться – кажуть, що дуже холодно. І лише деякі радіють – наприклад, бабусі або ж мами з візочками, котрі нікуди не поспішають. Впевнені – треба тепло вдягатися та насолоджуватися першим снігом.

Перші суттєві опади в Києві спричинили транспортний колапс

Перші суттєві опади в Києві спричинили транспортний колапс

Повʼязані теми:

Наступна публікація