Перший "супермаркет послуг" поліції сподобався українським водіям

Перший "супермаркет послуг" поліції сподобався українським водіям

Фото: МВС

Сервісні центри мають бути в рази зручнішими за колишні МРЕВи.

Замість МРЕВ у столиці запрацювали нові сервісні центри. Після ліквідації старих корумпованих структур, в Україні відкрили перший центр з обслуговування водіїв, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Функції схожі – це і реєстрація транспортних засобів, і видача автомобільних номерів Однак підхід кардинально змінився. Дехто з автовласників навіть подумав, що сплутав двері й потрапив у якийсь інший офіс. Наприклад, у банк. "Ну, розпитують, цікавляться, ми кажемо, що спочатку огляд, а потім другий поверх, ну, а там їх вже зустрічають", - каже консультант Наталія Жупан.

Замість МРЕВ: в Україні відкрили перший центр з обслуговування водіїв

Замість МРЕВ: в Україні відкрили перший центр з обслуговування водіїв

Діє електронна черга. Після отримання талону консультанти підказують, куди йти далі. Доводиться почекати виклику, але недовго. "Швидкість. Швидкість! Приїхали: раз, два, подивилися, зайшли, розрахувалися в касі – і ось чекаємо отримання номерів", - приємно здивовані перші відвідувачі центру.

Як було раніше – тепер лише згадують. "Усе залежало від нахабства. Якщо ти прийшов і ти скромний хлопець – ти міг і весь день простояти. А тут приблизно година, це дійсно нормально", - каже водій Сергій Кравченко.

Як і у випадку з поліцією, МВС на переатестацію відіслало всіх працівників МРЕВ. Успішно іспити склали до половини. Решта – новачки. Конкурс був – 43 людини на одне робоче місце. Інженер-механік за фахом Сергій каже, що прийшов змінювати систему. "Як і будь-яка людина, яка хоче якихось змін і вірить в країну, в те, що можна змінити багато чого – тому не хотілося бути осторонь того, як проходить реформування в Україні", - пояснив консультант Сергій Бочковський.

Офіси скляні – повністю відкриті. Таким чином, кажуть, будуть попереджувати корупцію. До кінця року саме такі сервісні центри мають з'явитися по всій Україні. Міністр Арсен Аваков називає нові сервісні центри супермаркетом послуг МВС. "Ми ще вводимо роботу через сайт, тобто дистанційно. Будемо видавати тут довідки різноманітні від МВС, наприклад, про відсутність судимості. Зможемо також оформлювати особисту зброю", - поділився планами міністр.

Із небувалого в Україні – це змога замовити автономери через інтернет, а також дитячі кімнати. Тут же можна буде оформити навіть закордонний паспорт. "У нас ще будуть пересувні сервісні центри. Це у вигляді таких автобусів, котрі будуть приїздити у слабко доступні місця", - каже Аваков.

Від оновлення не постраждає головне – ціна на послуги. Кошти поки що залучають як від приватників, так і від країн-донорів. Перший же день роботи дав резульат. Устигли обслужити понад півтисячі водіїв. У минулому на таку кількість пішло б не менше трьох днів.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Повʼязані теми:

Наступна публікація