На Троєщині з'явився масштабний мурал із зображенням дівчини з квітами

Своє творіння художник назвав "Провидець".

У Києві на Троєщині у рамках фестивалю Mural Social Club з'явився мурал висотою у 17 поверхів. Австралійський художник прикрасив будинок зображенням дівчини з квітами. Про це йдеться у прес-релізі Sky Art Foundation.

Витвір австралійського вуличного художника Fintan Magee з'явився на проспекті Маяковського, 2/1 на 17-поверховій будівлі. Своє творіння художник назвав "The visionary" ("Провидець").

"Для мене стріт-арт та муралізм зокрема мають важливе соціальне значення, адже, це – подолання розриву між широкою громадськістю та галереєю. Ось чому я був радий працювати на Троєщині, яка географічно віддалена від центру Києва. Таким чином ми можемо інтегрувати мистецтво у повсякденне життя людей усього міста", - розповів художник.

Зазначимо, Fintan Magee відомий своїми муралами у всьому світі. Його роботи часто перекликаються з темою екології. Він використовує особисті історії, щоб розповісти про такі важливі питання як зміна клімату та криза міграції.

Нагадаємо, раніше у Києві створили найбільшу візантійську фреску-мурал в світі. Зображення на стіні багатоповерхівки є більшим за одне з семи див світу - статую Зевса в Олімпії. Роздивитися мурал із назвою "Земля і небо" можна на вулиці Ахматової, 4.

Повʼязані теми:

Наступна публікація