КМДА назвала дату закінчення опалювального сезону в столиці

КМДА назвала дату закінчення опалювального сезону в столиці

Фото: УНІАН

Посадовці отримали майже три тисячі звернень від киян з проханням вимкнути дороге опалення.

У столиці опалювальний сезон завершатимуть від суботи, 1 квітня. 

Відповідне розпорядження КМДА підписав Київський міський голова Віталій Кличко, йдеться в повідомленні на сайті КМДА.

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв зазначив, що "прогноз погоди, який ми отримали від Українського гідрометцентру, свідчить про те, що від 1 квітня та в прийдешні дні середньодобова температура буде перевищувати +8 градусів. Періодів різкого похолодання, що, наприклад, спостерігалися в березні, гідрометцентр не прогнозує".

Також Пантелеєв заявив, що отримали майже три тисячі звернень від киян, які просили вже вимкнути опалення, оскільки вартість цієї послуги надзвичайно висока. 

"Тому ми використовуємо кожну можливість для економії киян. Цього року опалювальний сезон завершиться ще раніше в порівнянні з попереднім роком", – зазначив він.

За його словами, рішення про згортання системи опалення має бути максимально виваженим, оскільки сама система теплопостачання Києва достатньо інертна.

Повністю опалення в Києві вимкнуть протягом семи днів.

"Технічно неможливо протягом одного дня вимкнути опалення, а потім — знову його ввімкнути, тому ми враховували як поточні, так і перспективні температурні дані", — пояснив Пантелеєв.

Нагадаємо, відсьогодні, 31 березня, у Львові в багатоповерхівках охолонуть батареї — в місті офіційно призупиняють опалювальний сезон. Усе — через раннє потепління надворі, а також для економії енергоресурсів та грошей споживачів. 

З першого квітня українці платитимуть за газ за двома показниками

З першого квітня українці платитимуть за газ за двома показниками

Повʼязані теми:

Наступна публікація