УКРОП подав апеляцію на скандальне рішення Печерського суду щодо конфіскації внесків

УКРОП подав апеляцію на скандальне рішення Печерського суду щодо конфіскації внесків

Фото: УНІАН

На рішення Печерського районного суду Києва щодо конфіскації добровільних внесків членів партії УКРОП подана апеляція

Про це повідомляє прес-служба політичної сили.

Юристи назвали дії НАЗК намаганням тиснути на опозиційну партію, а також звинуватили у спробі виправдати власне існування та відволікти увагу від серйозних провалів у діяльності агентства.

"Українське об'єднання патріотів – УКРОП" на собі відчуло "професіоналізм" керівництва агентства. НАЗК звинуватила нашу партію в "незаконному" прийомі членських внесків, а Печерський суд, відомий своєю "неупередженістю", постановив конфіскувати 469 тис. грн, які її члени добровільно внесли на користь політсили. Національне агентство з питань запобігання корупції одразу ж голосно заявило про цю "перемогу", попри те що рішення суду не набуло законної сили та оскаржується в апеляційній інстанції. Також представники агентства мовчать про те, що станом на початок липня 2017 року, коли УКРОП приймав членські внески через партійну касу, а не через банківські установи, як того вимагав новий порядок, переказувати кошти через банки просто не було можливості. Річ у тім, що НАЗК несвоєчасно затвердило своїм рішенням бланк заяви, яку слід подавати разом із платіжним документом при сплаті членських внесків, тож банки такі пожертви просто не приймали", - йдеться у заяві.

Юристи партії також зазначають, що законність способу приймання внесків підтвердили висновки внутрішнього і зовнішнього аудиту. Таким чином, заяви Комісії в УКРОПі вважають намаганням тиснути на опозиційну партію, а також спробою виправдати власне існування та відволікти увагу від серйозних провалів у його діяльності.

Наступна публікація