У ДСНС уточнили кількість палаючих ємностей на нафтобазі під Васильковом

До ліквідації вогню залучені три сотні рятувальників.

Горять 14 ємностей, відзвітували у ДСНС

Горять 14 ємностей, відзвітували у ДСНС / © facebook.com/ДСНС

На нафтобазі під Васильковом Київської області, де раніше сталася масштабна пожежа, досі палають 13 невеликих ємностей та одна об'ємом у 900 кубічних метрів.

Про це повідомляє прес-служба управління ДСНС.

Надзвичайники наразі проводять охолодження ємностей.

"Станом на 8:30 11 червня продовжує горіти ще одна ємність з пальним об'ємом 900 кубічних метрів та 13 ємностей об'ємом 50 кубічних метрів. Наразі проводиться охолодження ємностей. До ліквідації пожежі залучено 303 рятувальники та 45 одиниць техніки", - йдеться у повідомленні рятувальників.

Як повідомлялося раніше, дим від пожежі під Васильковом вражає нервову систему та має наркотичну дію. 

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie