У ДСНС уточнили кількість палаючих ємностей на нафтобазі під Васильковом
До ліквідації вогню залучені три сотні рятувальників.
Горять 14 ємностей, відзвітували у ДСНС / © facebook.com/ДСНС
На нафтобазі під Васильковом Київської області, де раніше сталася масштабна пожежа, досі палають 13 невеликих ємностей та одна об'ємом у 900 кубічних метрів.
Про це повідомляє прес-служба управління ДСНС.
Надзвичайники наразі проводять охолодження ємностей.
"Станом на 8:30 11 червня продовжує горіти ще одна ємність з пальним об'ємом 900 кубічних метрів та 13 ємностей об'ємом 50 кубічних метрів. Наразі проводиться охолодження ємностей. До ліквідації пожежі залучено 303 рятувальники та 45 одиниць техніки", - йдеться у повідомленні рятувальників.
Як повідомлялося раніше, дим від пожежі під Васильковом вражає нервову систему та має наркотичну дію.