Масштабна пожежа і вибух на нафтобазі під Васильковом. Хронологія подій

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Масштабна пожежа і вибух на нафтобазі під Васильковом. Хронологія подій

Пожежа поширилася на інші резервуари / Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Постраждалих не встигають вивозити швидкі. 

Учора ввечері на території нафтобази "БРСМ-Нафта" у селі Крячки Васильківського району Київщини сталася масштабна пожежа. Загасити полум'я до ранку не вдалося кільком сотням надзвичайників зі спецтехнікою, а 9 червня вранці на нафтосховищі пролунав вибух.

Пожежа поширилася на інші резервуари / Twitter/События

ТСН.ua зібрав хронологію подій резонансного інциденту за 22 кілометри від столиці. Інформація постійно оновлюється. 

 

Вівторок, 9 червня10.10 Постраждалих від потужної пожежі та вибуху на нафтобазі, що під Києвом, вивозять до лікарень Василькова та столиці. На поранених, яких евакуйовували з нафтобази, не було живого місця на тілі, у людей клаптиками звисала шкіра.

10.05 Із нафтобази KLO, яка розташована в зоні ураження масштабної пожежі нафтосховища під Васильковом, евакуювали всіх людей. За даними глави МВС Арсена Авакова, шестеро пожежників із опіками були госпіталізовані до лікарні, ще з шістьма не було зв'язку.

09.40 На нафтобазі у Васильківському районі Київської області, де вчора спалахнула пожежа, стався потужний вибух. На якийсь момент довкола зчинилася паніка. В епіцентрі вибуху перебували 180 рятувальників, скільки із них вижили, наразі невідомо. Швидкі не встигають вивозити всіх потерпілих.

Глядачі ТСН були свідками вибуху на нафтобазі під Києвом

Глядачі ТСН були свідками вибуху на нафтобазі під Києвом

08.20  Пожежа на нафтобазі "БРСМ-нафта" у селі Крячки вже охопила вісім резервуарів із пальним ємністю 900 кубічних метрів і кілька невеликих ємностей. За інформацією ДСНС, до гасіння пожежі були залучені 62 одиниці техніки та 308 рятувальників. Уже п'ятеро постраждалих із травмами різного ступеня тяжкості були госпіталізовані у лікарні.

01.55 Попри зусилля надзвичайників, пожежа на нафтосховищі тільки посилилася. Представник компанії, яка орендує цистерни, що загорілися, розповів, що однією із причин інциденту міг бути навмисний підпал.

01.15 У лікарні помер один із чотирьох постраждалих під час пожежі на нафтобазі у селі Крячки Київської області. Троє інших постраждалих перебувають у тяжкому стані. До гасіння пожежі залучено 45 одиниць пожежної та спеціальної техніки та 218 осіб особового складу, а також два пожежних потяги від станції Фастів та Київ-Товарний.

Понеділок, 8 червня

23.30 Правоохоронці назвали першу ймовірну причину пожежі на нафтосховищі у Крячках - технічна, під час роботи з нафтопродуктами.

21.00 Полум'я охопило вже чотири резервуари із паливом (всього на нафтобазі 17 резервуарів). До гасіння пожежі залучено  25 одиниць техніки  та  90 осіб, а також два пожежних потяги від станції Фастів та Київ-Товарний. У тяжкому стані було госпіталізовано четверо людей.

19.25 Надійшло перше повідомлення про пожежу на нафтобазі. Палали три резервуари з бензином. За словами очевидців, стовп вогню підіймався на висоту 10 метрів над землею.

Наступна публікація