Столичні парки очистять від кіосків

Столичні парки очистять від кіосків

Зелені зони звільнять від кіосків / Фото: Сегодня

Київська влада черговий раз намагається зменшити кількість МАФів у місті.

Столична влада створила комісію, яка перевірить законність розміщення малих архітектурних форм у зелених зонах столиці. На основі цих даних пізніше профільні відомства займуться вже безпосередньо демонтажем кіосків, повідомили в КМДА.

До складу комісії увійдуть представники КО "Київзеленбуд", районних комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень, громадські інспектори районних структурних підрозділів, а також громадськість, пише "ЛІГАБізнесІнформ".

Згідно з чинним законодавством, громадські інспектори не вправі визначати санкції порушників правил благоустрою. Проте активізація цих перевірок буде допомагати профільним службам оперативно виявляти місця незаконного розміщення малих архітектурних форм. Це сприятиме ефективному очищенню зелених зон від тимчасових споруд, упевнений він.

Як повідомлялось, столична влада планує до 2013 року створити комплексну схему розташування малих архітектурних форм (МАФ) і тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності. Схемою будуть визначені функціональне розміщення, зовнішній вигляд і місце розташування.

МАФи, які були встановлені законно, не порушують норми, власники яких платять пайовий внесок, залишаться на своїх місцях.

Повʼязані теми:

Наступна публікація