Вибух в елітному ресторані "Аура" ледве не зруйнував арку Дружби народів

Вибух в елітному ресторані "Аура" ледве не зруйнував арку Дружби народів

Київський ресторан міг вибухнути через газовий балон

У правоохоронців були претензії до керівництва закладу.

Однією з причин пожежі в елітному ресторані Києва "Аура" міг бути вибух газового балону.

Як передає кореспондент ТСН з місця пригоди, слідчі офіційної версії поки не називають, але свідки повідомили, що вночі чули вибухи.

Ймовірно, вибухнув один із газових балонів. За словами представників МНС вибух міг бути набагато сильніше, бо у приміщенні зберігали близько 30 кисневих та газових балонів.

Дивіться ФОТО: У центрі Києва за ніч згорів вщент найкрутіший ресторан столиці

Крім того, як повідомляється, у разі займання інших балонів, могли б бути зруйновані і сам майданчик, і арка Дружби народів, під якою знаходиться ресторан.

На місце пригоди під ранок прибуло все керівництво столичного главку МНС. Високопосадовці, зокрема, сказали, що до власників ресторану було багато питань. Зокрема, раніше на них навіть завели справу, хоча поки невідомо за які порушення. Ресторан "Аура" майже не мав стін всередині, натомість були скляні вітражі, які відкривали панораму на Київ.

Нагадаємо, що пожежа спалахнула близько третьої ранку. Вогонь охопив майже 600 квадратних метрів фешенебельного приміщення. На місце прибули 30 пожежних машин. Вся територія навколо ресторану була охоплена міліцією. Пожежі надали найвищий ранг складності.

В ресторані на момент пригоди знаходилися люди. Рятівники вже дістали тіла двох жінок, які працювали там прибиральницями. Четверо чоловіків охоронців встигли вибігти з приміщення.

У центрі Києві згорів один з найдорожчих ресторанів

У центрі Києві згорів один з найдорожчих ресторанів

Повʼязані теми:

Наступна публікація