Під аркою Дружби народів вибухнув один із найдорожчих ресторанів столиці

Під аркою Дружби народів вибухнув один із найдорожчих ресторанів столиці

В результаті пожежі загинули люди / Фото: "Комсомольская правда" в Украине

У момент вибуху в закладі були люди.

Сьогодні, 23 листопада, близько третьої ранку в ресторані "Аура" під аркою Дружби народів сталася пожежа. Вогнем було охоплено майже 600 квадратних метрів закладу, повідомляє "Комсомольська правда" в Україні".

На місце події прибули 30 пожежних автомобілів. Вся територія навколо ресторану була оточена міліцією.

У ресторані на момент пожежі знаходилися люди. Рятувальники вночі витягли тіла двох загиблих - жінки працювали в ресторані прибиральницями. Четверо охоронців встигли вибігти з будівлі.

Як говорять очевидці, напередодні пожежі біля ресторану вони почули гучний вибух. Вже відомо, що це вибухнули газові балони.

"Близько третьої ночі я слухав плеєр, відчуваю, що земля здригнулася. Я злякався, почав дивитися по сторонах, а вся арка Дружби народів в диму. Хвилин через 5-7 на місце прибули пожежні машини", - розповів продавець одного з найближчих кіосків.

За словами представників МНС, вибух міг бути набагато сильнішим. У підсобному приміщенні біля ресторану зберігалися кисневі і газові балони. Частину з них рятувальники виносили з пожежі буквально в руках.

Після вибуху на місці ресторану справжні руїни. Замість приміщення, з одним із найдорожчих ремонтів в Києві, під оглядовим майданчиком залишилося кілька бетонних стовпів, які підтримували стіни, навколо розкидані залишки меблів та розбитий посуд.

Близько 5 ранку на місце пожежі прибуло все керівництво столичного МНС і призначений днями новий прокурор Києва.

"До власників цього закладу у нас було багато питань", - заявив один з представників київської прокуратури, додавши також, що проти ресторану було відкрито кримінальну справу.

Раніше повідомлялося, що в Києві на вулиці Івана Мазепи, сталася пожежа у житловому будинку. Горіла мансарда і два верхніх поверхи 5-поверхового будинку.

У центрі Києві згорів один з найдорожчих ресторанів

У центрі Києві згорів один з найдорожчих ресторанів

Повʼязані теми:

Наступна публікація